ODETCHNIJ PEŁNĄ PIERSĄ

12 listopada 2020
dada.jpg

Prawidłowe oddychanie wpływa na zdrowie, samopoczucie i odporność. W dobie pandemii ta kwestia zdaje się być ważniejsza niż kiedykolwiek.

Mimo to prawdopodobnie niewielu z nas zastanawia się nad tym, czy dobrze oddycha. Tymczasem, lekarze i fizjoterapeuci obserwują, że większość ludzi nie oddycha „pełną piersią”. Wraz z wiekiem tracimy naturalną zdolność prawidłowego oddychania na rzecz szybkiego nabierania płytkich oddechów.  W wyniku tego wymiana powietrza następuje w mniejszej ilości oraz ruchomość klatki piersiowej jest znacznie ograniczona.

Świadomy, prawidłowy oddech to pierwszy krok do zdrowego organizmu oraz sposobność do zmniejszenia ryzyka powikłań w przypadku zakażenia COVID-19. Zapraszamy na terapie, podczas której pod okiem fizjoterapeuty nauczysz się technik prawidłowego oddychania, dowiesz się, które partie mięśni angażować by oddychać pełną piersią. Ćwiczenia i edukacje uzupełnia terapia manualna nakierowana na odblokowanie pełnej ruchomości klatki piersiowej.

Przekonaj się sam, jak dużą różnicę poczujesz.

O nas

logo-white-footer

Zapraszamy do Kliniki Biomechaniki i Podologii ORTOSOVA. Dzięki najnowszej technologii, nowoczesnym metodom leczenia i pielęgnacji nasza doświadczona i wyspecjalizowana kadra zajmie się Państwa zdrowiem i dobrym samopoczuciem.

Aktualności

Scroll Up
Mini Cart 0

Twój koszyk jest pusty.