Kompleksowa terapia manualna

12 lutego 2020
kompleksowa-terapia-manualna.jpg

Zapraszamy do skorzystania z terapii, która jest połączeniem skutecznych technik fizjoterapeutycznych i osteopatycznych, którą dostosowujemy indywidualnie do potrzeb każdego pacjenta po szczegółowym wywiadzie i badaniu. Jest to forma naturalnej i nieinwazyjnej metody, która opiera się na badaniu i leczeniu pacjenta jedynie rękoma terapeuty.

Wykorzystuje ona wiedzę o biomechanice, anatomii i fizjologii człowieka. Idealnie sprawdza się ona przy bólach kręgosłupa, bólach związanych ze zwyrodnieniami w różnych częściach ciała, w stanach pourazowych czy przeciążeniowych, migrenach, bezsenności oraz dolegliwościach występujących przy chorobie Parkinsona, SM (stwardnienie rozsiane) czy porażeniu mózgowym. Nasi terapeuci opierają się między innymi na : terapii manualnej wg McKenziego, wg Mullingan’a, wg szkoły niemieckiej, technice rozluźnienia powięziowego, energizacji mięśni, uwalnianiu punktów spustowych czy PNF (proprioceptive neuromuscular facilitation).

O nas

logo-white-footer

Zapraszamy do Kliniki Biomechaniki i Podologii ORTOSOVA. Dzięki najnowszej technologii, nowoczesnym metodom leczenia i pielęgnacji nasza doświadczona i wyspecjalizowana kadra zajmie się Państwa zdrowiem i dobrym samopoczuciem.

Aktualności

Scroll Up
Mini Cart 0

Twój koszyk jest pusty.