Technik masażysta

MONIKA WITKOWSKA


Technik Masażysta

Ukończyłam Powiatowy Zespół Szkół Policealnych w Wejherowie na kierunku technik masażysta. W zawodzie pracuję od 2017 roku. Staram się stale rozwijać swoje umiejętności biorąc udział w różnych kursach i szkoleniach mających na celu polepszać samopoczucie moich pacjentów.

Specjalizuję się w masażach leczniczych, gdzie wykorzystuję terapię punktów spustowych i masaż tkanek głębokich. Wykonuję również masaże relaksacyjne gorącymi kamieniami, ciepłą świecą oraz bańką chińską.

Wychodzę z założenia, że nie ma dwóch takich samych osób a terapię jak i siłę wykorzystaną przy masażu należy dobrać indywidualnie – czasami zbyt mocny bodziec wcale nie będzie działał leczniczo. Uwielbiam, kiedy po wizycie w moim gabinecie na twarzy moich pacjentów widnieje uśmiech i błogostan. Daje mi to ogromną satysfakcję i radość z pracy.


O nas

logo-white-footer23

Centrum Medyczne ORTOSOVA. Dzięki najnowszej technologii, nowoczesnym metodom leczenia i pielęgnacji nasza doświadczona i wyspecjalizowana kadra zajmie się Państwa zdrowiem i dobrym samopoczuciem.

Aktualności

Scroll Up
Mini Cart 0

Twój koszyk jest pusty.