NASZ ZESPÓŁ

Nasz zespół to osoby z wieloletnim doświadczeniem fizoterapeutycznym, podologicznym lub kosmetycznym, dla których to co robią, jest największą pasją.


Mgr Fizjoterapii

Marlena Petka


Magister fizjoterapii, absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Swoje doświadczenie zdobyłam w wielu specjalistycznych ośrodkach w trójmieście…Mgr Fizjoterapii

Maksymilian Karczewski


Absolwent Fizjoterapii Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Terapeuta manualny metody Maitland, wspierający się technikami suchego igłowania, kinesiotapingiem oraz masażem tkanek głębokich.Mgr Kosmetologii / Podolog

Alicja Skarżycka


Magister kosmetologii, specjalizujący się w podologii. Absolwentka Wyższej Szkoły Zdrowia Urody i Edukacji w Poznaniu. Swoją wiedzę wykorzystuję w kilkuletniej pracy z pacjentami.

Biomechanik

Monika Chętkowska


Absolwentka analityki medycznej, specjalista z zakresu biomechaniki kończyny dolnej i konsultant medyczny firmy FootMedical.


O nas

logo-white-footer

Zapraszamy do Kliniki Biomechaniki i Podologii ORTOSOVA. Dzięki najnowszej technologii, nowoczesnym metodom leczenia i pielęgnacji nasza doświadczona i wyspecjalizowana kadra zajmie się Państwa zdrowiem i dobrym samopoczuciem.

Aktualności

Scroll Up
Mini Cart 0

Twój koszyk jest pusty.