Poznaj nas bliżej

O NAS

Kliniki Biomechaniki i Podologii

ORTOSOVA


Zapraszamy do Kliniki Biomechaniki i Podologii ORTOSOVA. Dzięki najnowszej technologii, nowoczesnym metodom leczenia i pielęgnacji nasza doświadczona i wyspecjalizowana kadra zajmie się Państwa zdrowiem i dobrym samopoczuciem. Zbadamy, doradzimy, zaproponujemy właściwe działania i przeprowadzimy cały tok leczenia i rehabilitacji. A wszystko to w oparciu o najnowsze osiągnięcia biomechaniki, podologii, ortopedii oraz fizjoterapii jak i fizykoterapii.

Prosimy o zapoznanie się z naszą pełną Ofertą, a w razie pytań zapraszamy do osobistego kontaktu telefonicznego, mailowego bądź zapraszamy na kawę i rozmowę do naszej Kliniki.


NASZA OFERTA
Nasi specjaliści

ZESPÓŁ


Nasz zespół to osoby z wieloletnim doświadczeniem fizoterapeutycznym, podologicznym lub kosmetycznym, dla których to co robią, jest największą pasją. Wiedzę zdobywaliśmy u najlepszych fachowców w Polsce i na świecie.

Cały czas kształcimy się uczestnicząc w kongresach, warsztatach oraz szkoleniach.

O nas

logo-white-footer23

Centrum Medyczne ORTOSOVA. Dzięki najnowszej technologii, nowoczesnym metodom leczenia i pielęgnacji nasza doświadczona i wyspecjalizowana kadra zajmie się Państwa zdrowiem i dobrym samopoczuciem.

Aktualności

Scroll Up
Mini Cart 0

Twój koszyk jest pusty.