Kinesiotaping

12 lutego 2020
kinesiotaping.jpg

Proponujemy tę interdyscyplinarną metodę plastrowania dynamicznego, polegającą na oklejaniu różnych części ciała specjalnymi plastrami w celu złagodzenia bólu i zapobiegania urazom. Kinesiotaping idealnie sprawdza się przy wszelkiego rodzaju dolegliwościach bólowych, nadwyrężonych i napiętych mięśniach, skurczach, problemach z krążeniem.

Naklejona odpowiednia i w odpowiedni sposób taśma wspomaga pracę mięśni i zapobiega ich nadmiernemu napinaniu, poprzez delikatne uniesienie skóry redukuje napięcie na receptory skórne zmniejszając odczuwanie bólu, a także poprawiając przy tym krążenie i drenaż limfatyczny. Choć metoda kinesiotapingu bazuje na prostych mechanizmach biologicznych mając za zadanie wzmacnianie istniejących połączeń układu ruchowego, koniecznie powinna być zastosowana przez certyfikowanego specjalistę w tym zakresie.

O nas

logo-white-footer23

Centrum Medyczne ORTOSOVA. Dzięki najnowszej technologii, nowoczesnym metodom leczenia i pielęgnacji nasza doświadczona i wyspecjalizowana kadra zajmie się Państwa zdrowiem i dobrym samopoczuciem.

Aktualności

Scroll Up
Mini Cart 0

Twój koszyk jest pusty.